Previous slide
Next slide
اتاق شاه نشین

اتاق شاهنشین در گیلمار

اتاق شاه نشین

اتاق چوبی اقامتگاه داری نیم طبقه (شاه نشین) با یک تخت دونفره و تشک خوشخواب در شاه نشین مناسب زوج های جوان طراحی شده است. اما اگر بخواهید خانوادگی از آن استفاده  کنید می توانید از سرویس تشک مسافرتی اتاق در بخش همکف آن استفاده کنید. این اتاق با ابعاد 24 متر مربع دارای سرویس بهداشتی فرنگی و حمام اختصاصی، رادیاتور (گرمایشی)، کولر و یخچال اختصاصی در داخل اتاق و میز و نیمکت چوبی اختصاصی در بالکن می باشد.

طراحی خانه و ویلا نیازمند به اشراف به اصول خاصی می باشد. یک معمار و طراح باید به گوشه گوشه ی طراحی داخلی مسلط باشد و از زیر و بم طراحی داخلی سر در آورد. این هنرمندی و ظرافت معمار است که می تواند خانه ی شما را به مکانی زیبا و دلنشین تبدیل کند. در کنار این موضوع، شما نیز باید در مورد بخش های مختلف ویلا آگاهی داشته باشید تا در زمان ساخت یا خرید خانه و ویلا بتوانید بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید.بنابراین بسیار مهم است که نه تنها معماران بلکه خود شما هم از این اصول سر در آورید تا در زمان خرید ویلا یا خرید خانه، این اصول را بررسی کنید. یکی از بخش های طراحی داخلی ویلا، طراحی بخش مربوط به شاه نشین کلاسیک و مدرن  می باشد.

از این عنوان زیبا، به تنهایی چیزهای زیادی دستگیر خواهد شد. اگر با شاه نشین خانه آشنایی نداشته باشید، کافی ست کمی به این واژه دقت کنید، مسلم است که واژه ی شاه نشین واژه ای ست که از هنر معماری خانه و ویلا نشات گرفته است و همچون ماهیتی که در واقعیت دارد نامی با شکوه بر آن نهاده شده. اما شاه نشین چیست و چه سبکی از طراحی را شامل می شود؟

شاه نشین چیست؟

شاه نشین بخشی از خانه و ویلا است که طراحی آن نسبت به سایر بخش ها منحصر به فرد می باشد. این طراحی که در ایران دارای ریشه ی سنتی و اصیل می باشد، پیشترها به شکلی دیگر پیاده سازی می شده. شاه نشین در خانه های اصیل و باستانی قسمتی از خانه بوده که با گچبری هایی ظریف و هنرمندانه و آینه کاری همراه می شده و دارای حال و هوایی اصیل و با شکوه بوده است.

شاه نشین یکی از جذاب ترین بخش های طراحی داخلی است  که در نوع مدرن و کلاسیک پیاده سازی می شود. این روزها نمونه ی کلاسیک شاه نشین را کمتر مشاهده می کنیم اما تا دلتان بخواهد، سبک شاه نشین مدرن طرفدار دارد.

شاه نشین به طور کلی در بخش شمالی ویلا ساخته می شود و دارای فضای نورگیر عالی می باشد. نوری که در محوطه ی شاه نشین می تابد، این فضا را به فضایی درخشان و زیبا تبدیل می کند که در ساعات میانی روز مناسب برای استراحت، مطالعه و صرف غذا خواهد بود. از این رو می توانید یک میز ناهارخوری کوچک یا میز مطالعه در شاه نشین خانه تان قرار دهید.

جهت رزرو سریع در تماس باشید